Beton Direk

Beton Direk

Beton Direk

 

 

Beton direk konusunda detaylı bir bilgiye erişim sağlamak için Haskontel ile iletişime geçerek donanımlı bilgiye erişim sağlayabilirsiniz. Bu bilgilerden bahsetmek gerekirse beton direk, kötü hava koşullarına karşı daha dayanımlı olduğundan maliyet bakımından da tüketicilerin avantajlı olmasını sağlamaktadır. Bu sebeple sıkça kullanılmaktadır diyebiliriz.

Firmamızda bulunan beton direk, temel olarak kuru döküm el yapımı beton direklere oranla daha uzun ömürlüdür. Piyasada yer aldığımız bu süreçte beton direk çeşitlerine ulaşma imkânına web sitemiz dâhilinde sahip olabilirsiniz. Böylelikle uzun ömürlü kullanıma sahip olacağınızı belirtmek isteriz.

Beton direk ürünlerin en büyük özelliği içindeki kullanılan malzemelerdir diyebiliriz. Bu malzemeler de beton direk konusunda büyük bir fayda imkânı sunacaktır. Her detayı detaylı bir şekilde analiz ederek ürüne sahip olabilirsiniz.

Peki, beton direk nasıl elde edilir? Bu maddeler temel olarak çimento, su ve katkı maddelerinin uygun oranlarda karıştırılmasıyla elde edilen beton ile yüksek dayanımlı çelik tel veya çelik çubukların kullanılmasıyla piyasaya sunulmaktadır.

Firmamız bünyesinde üretime dâhil edilen beton direk üretimi için temel olarak titreşim veya savurma metodu uygulanır. Bahsi geçen bu beton içerisine kullanılan yapılanmaların ebatlarından kullandığımız çimento cinsi, kalitesi, beton kimyasalları kullanım oranları ve miktarları beton direklerin kullanışlı sağlam olmasını etkilemektedir.

 

Beton Direk Nedir?

 

Firmamızda üretilen beton direklerinin piyasaya sürülmesi birçok işlemden geçmektedir. Bu noktada her detayı donanımlı bir şekilde analiz ettiğimizi belirtmek isteriz. Her ne olursa olsun ilk etapta müşteri memnuniyetini ele alarak ilerleme sağlamaktayız. Aynı zamanda beton direklerin kurutma süresi de firmamız tarafından yakından takip edilmektedir.

Temel olarak bahsetmek gerekirse firmamız Haskontel aracılığıyla üretilen beton direklerin üretim aşamasında ilk önce içine kullanılacak demir donatı, yapacağınız beton ürüne entegre olması için üreteceğiniz beton elemanı ile içinde kullanacağınız demir donatı analiz edilerek işleme alınmaktadır. Bu işlem sonraki aşamanın başarılı bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Yukarıda yer alan aşamanın yanı sıra beton direklerin sonraki aşaması, testleri yapılarak belirlenmiş olan agrega, çimento ve beton kimyasalı ile üretilen harcın kalıplara dökülerek betonun kurutma aşamasına alınması tamamlanmış olacaktır. Bu noktaya dikkat etmeniz son derece önemlidir diyebiliriz.

Belirtmek gerekir ki tüm işlemlerden geçen beton direkler, üretim tarihi itibariyle en az 1 ay kurutmada beklemek kaydıyla müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu süre son derece önemlidir diyebiliriz.

Beton direk kullanım alanı zengin bir sistemdir. Bu bağlamda özellikle aşağıda belirtilen kullanım alanlarından bahsetmek gerekmektedir. Bu kullanım alanlarını şu şekilde sıralanabilir;

  • Bağ, bahçe, park sahalarında ve temel olarak konut ve iş yeri sahalarında beton direk kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra askeri ve kamu kurum ve kuruluş sahalarında, arsa ve tarla gibi özel arazili bölgelerde kullanılmaktadır.

Yukarıda yer alan tüm bilgilerin yanı sıra Haskontel olarak yer aldığımız bu süreçte çim çit, beton direk, jiletli tel gibi birçok alanda kaliteli hizmet sunmaktayız. Uzman kadromuzun ön planda olduğu işlemlerde montaj konusunda da başarılı kurulum analizi yapmaktayız.

Firmamızla iletişime geçerek detaylı bilgiye erişim sağlayabilir ve fiyat konusunda büyük bir avantaj sahibi olabilirsiniz.

ürünlerimiz

Bizi Tanıyın:

İletişim

52.000 m2 Alan ve Türkiye içinde Her yere satış

İletişim

Haberler ve Blog

Bizimle ile ilgili önemli bilgiler

Yazılarımız