Panel Çit Teli

Panel Çit Teli

Panel Çit ve Panel Çit Teli

Panel çit temel olarak dekoratif, sınır belirleyici, çevre güvenliğini sağlayan bir tel örgü sistemi olarak tanımlanmaktadır. Genel olarak bakıldığı zaman modern ve dekoratif görünümü sayesinde her mekânda kullanılabilen bir tel örgü modeli olarak piyasaya sunulmaktadır. Bu bağlamda sıkça tercih edildiğinin de altını çizmek son derece faydalı olacaktır.

Panel çit görünüş olarak son derece düzenli ve simetrik bir yapıya sahip olup, doğal olaylara karşı dayanıklı, kolay kullanımlı bir tel çittir. Tüm olanaklar göz önüne alındığında vazgeçilmez bir yapılanma olarak görüntülenmektedir. Peki, panel çit montaj aşaması ne şekilde ilerler? Bu soruya yanıt bulmak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Panel çit uygulamasının montaj aşamasında her dikme için bir tane plastik kapak uygulanmaktadır. Piyasada bahsedilen bu plastik kapaklara şapka ismi de verilmektedir. Her iki tanımı da bilerek ilerlemek sizin için fayda olacaktır. Bunun yanı sıra tel örgü sistemleri arasında yer alan panel çit, duvar üzerine ya da toprağa monte edilebilmektedir. İki türlü olarak montaj hizmeti uygulanmaktadır.

Özellikle belirtmek gerekir ki panel çit, kendisini duvarlar arkasına hapsetmek istemeyen, modern ve estetik görünümlü güvenlik sistemleri olarak tanımlanmaktadır. Güvenlik kavramının olmazsa olmazı olan tel örgüler, 2,5 m genişliğinde panellerin profillerle birbirine bağlandığı montajı kolay, taşınması ve sökülmesi kolay ürünler olarak değerlendirilmektedir.

Temel olarak piyasaya sunulan panel çitler, farklı kalınlıklar ve farklı göz aralıkları ile yapılabilmektedir. Bununla birlikte tüm ürünler mevsim şartlarına ve olumsuz hava koşullarına karşı büyük bir dayanıklılık sunmaktadır. Hiçbir şekilde pişman olmayacağınız bu sistemler, uzun ömürlü kullanıma sahiptir.

Panel Çit Hizmeti

 

Panel çit hizmeti güvenlik kaygılarını büyük oranda ortadan kaldırmaktadır. Bu sebeple tercihlerinizi bu sistemden yana kullanabilirsiniz. Bununla birlikte bahçenize giren insanlardan, başıboş sokak hayvanlarından ve buna benzeyen şikayetlerinizden panel çit hizmeti ile büyük oranda kurtulabilirsiniz.

Yukarıda bahsedildiği üzere modern görünüşü dolayısıyla estetik kaygısı olan kişiler için de en çok tercih edilen üründür panel çitler olarak bilinmektedir. Müşterilerin istek ve taleplerine göre farklı renk ve formda uygulanma imkânı da tercihleri belirmektedir. Düşük maliyetli bir güvenlik hizmeti için en iyi yoldur diyebiliriz.

Panel çit temel olarak şu bölgelere uygulanmaktadır;

  • Toprak zeminlere
  • Çim üzerine
  • Beton zeminler üstüne
  • Duvarlar, kademeli duvarlar üzerine

Yukarıda yer alan maddelerin her birine donanımlı bir şekilde uygulanan panel çit, son derece önemli bir hizmettir. Haskontel Tel Örgü olarak yer aldığımız bu süreçte panel çit konusunda ki üretimlerimizi sizlere sunmaktan mutluluk duyarız.

Tüm bilgilerden hareketle panel çit, diğer ürünlere nazaran montaj konusunda büyük bir kolaylık sunan güvenlik sistemidir. Temel olarak uygulama alanına göre hazırlanan ve doğru ölçüler ile birleşen bu ürünler çim, toprak, beton gibi zemin yapısına göre farklı şekillerde monte edilir.

Haskontel olarak yer aldığımız bu süreçte jiletli tel, çim çit, panel çit gibi birçok alanda donanımlı bir hizmet sunmaktayız. Süreç öncesinde ve süreç sonrasında daima kullanıcılarımızın yanında olarak tüm destek taleplerine anlık olarak yanıt vermekteyiz. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

ürünlerimiz

Bizi Tanıyın:

İletişim

52.000 m2 Alan ve Türkiye içinde Her yere satış

İletişim

Haberler ve Blog

Bizimle ile ilgili önemli bilgiler

Yazılarımız