Kapı Paneli

Kapı Paneli

Kapı Paneli Tel Örgü

Kapı paneli konusunda etkin bir süreç gözeten firmamız, hizmet konusunda da başarılı adımlar atmaktadır. Belirtmek gerekir ki son zamanlarda sıkça araştırılan kapı paneli, iki adet levha panelin ağaç çerçeve üzerini tutkallayıp preslenme işlemine verilen tanımdır.

Kapı paneli temel olarak mdf sistemi uygulanarak elde edilmektedir. Bu durumdan kaynaklı olarak sıklıkla kullanım olanağı da sunulmaktadır diyebiliriz. Bilindiği üzere kapı paneli, doğal ağaç masif kapılardan sonra en yaygın kullanılan kapılardır. Firmamız Haskontel bünyesinde üretilen bu sistemler, uzun ömürlü bir kullanıma olanak sağlamaktadır.

Kapı paneli tanımından bahsedildiği zaman ilk akla gelen Amerikan panel kapı sistemleridir. Bu sistemler modern ve zarif görünümü dolayısıyla sıklıkla tercih edilmektedir diyebiliriz. Son zamanlarda doğal ağaç kullanımını önlemek ve seri üretimi artırmak için mdf kapı üretimi de yaygınlaşmıştır.

Yukarıda yer alan tüm bilgilerden hareketle birçok kişi tarafından en çok tercih edilen ürünlerden biri kapı panel çeşitleridir. Sıklıkla kullanıldığı için firmamız gereken tüm özeni göstererek uygulama sunmaktadır.  Bahsedilen bu ürünler oldukça uygun fiyatlı ve kolay montajı yapılabilen ürünler arasındadır. Kullanım konusunda da konforlu ve kolay kullanımı, tercihleri sıklaştırmaktadır.

Farklı kullanım alanına sahip olan kapı panel hizmeti, oldukça hafif bir yapıya sahiptir. Bahsedilen bu sistem kilit aksamı, kol aksamı ve diğer parçaları ile bir üretilir.

Kapı Paneli Nedir?

Kapı panel modelleri genellikle iç mekânlar için tercih edilen ve lake yüzeye sahip bir yapılanmaya sahiptir. Özellikle otel odalarında sıkça rastlanan bu sistem, evlerde de kullanıma dâhil edilmektedir. Böylece geniş bir kullanım alanına sahip olduğunu belirtmek gerekecektir.

Kapı panel üretim aşamasında detaylı bir şekilde analiz edilerek piyasaya sunulmaktadır. Böylece detaylı hizmete sahip olacağınızı belirtmek isteriz. Kapı paneli, kolay montaj edilir özelliği olması dolayısıyla kullanıcıların odak noktası halini almıştır. Her ne olursa olsun kendinden cilalı olan bu ürünler kişilerin isteğine göre farklı renklere boyanabilir.

Kendi yaşam alanlarınızın dekoruna uygun olarak tasarlanan kapı paneli, şık bir ev tasarımı için uygun fiyatlı sistem sunmaktadır. Panel kapı fiyatları da Haskontel bünyesinde oldukça uygun fiyatlarda üretilmektedir.

Kullanım alanları noktasına değindiğimizde ise şu noktalar ön planda yer almaktadır:

  • Siteler
  • Villalar
  • Ofislerde ve benzeri alanlarda kapı panel sıklıkla tercih edilmektedir. Yaşam alanınızın fiyatını ve kalitesini arttıran unsurlardan biri olan kapı tercihinizi sizde panel kapı noktasında seçebilirsiniz. Böylece uzun ömürlü kullanıma sahip olursunuz.

Yukarıda yer alan bilgilerden hareketle panel kapı modelleri, kullanıcılar tarafından en çok beğenilen kapı modelleri arasında yer almaktadır. Kolay kullanım, kolay montaj ve dayanıklılık bu durumun esas sebebidir diyebiliriz. Aynı zamanda belirtilen bu kapılar farklı modellerle de üretilmektedir.

Genellikle kullanıcılar klasik beyaz tip panel kapı modelini tercih ederek bir montaj kurulumu sağlamaktadır. Amerikan kapı olarak da bilinen bu sistemlerin işlevselliği ve özellikleri diğerlerine göre daha fazladır.

Yaşam alanlarınıza modern bir görünüm katmak için panel kapı sistemlerini tercih edebilirsiniz. Bu konuda ön planda yer alan Haskontel Tel Örgü, donanımlı bir hizmet sunmaktadır. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ürünlerimiz

Bizi Tanıyın:

İletişim

52.000 m2 Alan ve Türkiye içinde Her yere satış

İletişim

Haberler ve Blog

Bizimle ile ilgili önemli bilgiler

Yazılarımız