Çim Çit

Çim Çit üretim

Çim Çit Üretimi ve Uygulaması

Çim çit, son zamanlarda gelişen teknolojiye ve artan üretime bağlı olarak yaygın şekilde kullanılmaktadır. Belirtilen bu çim çitler, genel olarak halı saha yaparken kullanılan, çim halıdan farklı bir yapıda bulunmaktadır. Bu sebep dolayısıyla sıklıkla tercih edilmektedir.

 

Yeni nesil çit, çim halıdan farklı olarak sadece belirli yüzeylerde kullanılmak üzere dizayn edilmiştir. Çim çit ürünleri kullanım konusunda pratik ve konforlu olanağa sahiptir. Tamda bu sebeple montajı da oldukça kolaydır. Firmamız Haskontel aracılığıyla sahip olabileceğiniz çim çit, uzun ömürlü bir kullanım sunacaktır.

Çim çit uygulamasının montajının kolay olmasının yanı sıra sökülmesi de son derece pratiktir diyebiliriz.

 

Çim çit, kullanım alanı geniş bir yelpaze sunmaktadır. Yapılanma olarak güneş ışıklarına karşı oldukça kuvvetli ve dayanıklı olan PVC’lerden üretilmiş olan yapılar olması dolayısıyla firmamızın göz bebeği konumundadır. Modern ve kaliteli duran çim çit, yeşil görünüşü dolayısıyla yaz, kış tüm mevsim koşullarında kullanılabilir.

Bu kullanımın yanı sıra uzun ömürlü olmaları sayesinde bir defa satın alınan ve her yerde kullanılabilen yapılardır.

 

Çim çit son zamanlarda bir duvar görevi gören yapılanma sunmaktadır. Temel olarak modern, estetik, şık ve paslanmaya dayanıklı bir çit çeşidine sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Çim Çit Özellikleri

 

Çim çit özelliklerine göz gezdirdiğimizde doğa dostu olmalarını net bir şekilde belirtebiliriz. Temel olarak montajı ve sökümünün de oldukça kolay olması kullanıcıların ilgi odağı halini almıştır. Belirtmek gerekir ki çim çit panelleri; çit yüzeylerinde kullanılmaktadır.

Çim çit kullanım alanlarını şu şekilde belirtebiliriz;

·       Site ve bina

·       Mülk alanları

·       Arazi, bağ, bahçe işlemlerinde

·       Site, bina, kooperatif yapılanmalarında

·       Şantiye çevresi,

·       Çocuk parkı

·       Anaokulu, okul

·       Dekoratif yerlerde

·       Belediye çöp konteynerlerinin üzeri

 

Yukarıda yer alan bilgilerden hareketle çit çit kullanım alanlarından bahsetmiş olduk. Hangi alanda kullanmak istiyorsanız o alanda donanımlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda göründüğü üzere çim çit, yalnızca bina çevresinde kullanılan bir çit ürünü değildir.

Gelişen teknolojiye paralel olarak çim çit, her alanda kullanılabilmektedir. Bu sebeple sıklıkla üretilmektedir diyebiliriz.

Çim çit, gri alanların daha yoğun hale gelmesinden kaynaklı olarak görünüş açısından bir nevi kurtarıcı olarak dikkat çekmektedir. Ankara çim çitler tel örgü çit sistemlerinin farklı bir versiyonu olarak firmamız bünyesinde üretime dâhil edilmektedir. Böylelikle hem çevrenizi başarılı bir şekilde dizayn etmiş olursunuz hem de güvenlik amacı ile yaşam alanlarınızı korumuş olursunuz.

 

Bakıldığı zaman Çim görünümüne sahip olan çit modellerinin en önemli avantajı da oksitlenmeyi önleyen galvanizli ya da PVC kaplama panel çit telleri üzerine monte edilmesi konusunda şekillenmektedir. Yeşil olarak üretilen çit sistemleri, kullanıcıların yeşil çim çit olarak aratılmasına sebebiyet vermektedir.

Haskontel Tel Örgü firması olarak yer aldığımız bu süreçte gerekli tüm tel örgü işlemlerinizi analiz etmekteyiz. Özellikle çim çit, tel örgü, kafes tel üretimi, jiletli tel, beton direk gibi birçok sistemi sizler için uygulamaktayız. Piyasada etkin olduğumuz bu süreçte donanımlı işlemler tamamladık. Bu işlemlerin sonucunda müşteri memnuniyetini büyük oranda sağladığımızı belirtmek isteriz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

ürünlerimiz

Bizi Tanıyın:

İletişim

52.000 m2 Alan ve Türkiye içinde Her yere satış

İletişim

Haberler ve Blog

Bizimle ile ilgili önemli bilgiler

Yazılarımız