Galvanizli Tel Örgü

Galvanizli Tel Örgü

Galvanizli Tel Örgü

Galvanizli tel örgü için teklif alabilirsiniz. En kaliteli ürünler Haskon Tel Örgü’de…

Ankara ve Aksaray’da üretim tesisleri ile her zaman sizin yanınızda…Galvanizli tel, temel olarak sıcak daldırma yöntemi ile üretilen tel çeşidi olarak piyasaya sürülmektedir. Bu bağlamda detaylı bilgiye erişim sağlayarak tercihlerinizi belirleyebilirsiniz. Peki, bu teller nasıl üretime dâhil edilmektedir. Bu noktada temel olarak belirtmek gerekir ki galvanizli teller; üretilmiş olan çelik telin sıvı çinkoya batırılması sayesinde elde edilir. Bahsedilen bu daldırma işlemi sayesinde çelik telin yüzeyi korunmuş olur. Galvanizli telin paslanmaya, kırılmaya ya da hasar almaya karşı korumakla görevli olduğunu da belirtmek isteriz.

Galvanizli tel genel olarak sağlam, kaliteli ve dayanıklı teller üretmek için birçok alanda kullanılan bir etki yaratmaktadır. Bu kullanım alanlarından bahsetmeden önce çelik tel malzemelerinin dış yüzeylerinin sıvı çinkoya daldırılması sayesinde paslanmaya karşı kalkan oluşturduğunu da belirtelim.

Galvanizli tek kullanmamak kullanılan çelik telin sıvı çinkoya batırılmaması dâhilinde telin kullanım yeri ve iklim şartlarına göre kısa sürede korozyona uğramasına yol açacaktır. Bu tarz durumlara meydan vermemek için firmamız bünyesinde galvanizli tel sistemlerine sahip olabilirsiniz.

Uygulama alanlarında sıkça kullanılan tellerin galvanizli olması, iklim koşullarına karşı koruyuculuk sağlaması açısından oldukça önemlidir. Özellikle tüm hava koşullarına ve yağmur, rüzgâr, kar ya da farklı sert hava koşullarına karşı tellerin korunması galvanizli tel yapılanmaları ile mümkün.

Galvanizli tel ve tel sistemleri piyasada yer alan diğer tellere göre daha az maliyetlidir. Bu bağlamda daha az maliyet kaynaklı olarak sıklıkla tercih edilmektedir diyebiliriz. Bütçenize destek olan tasarruf etmenize imkân veren galvanizli tel, düşük bakım gerektirmesi nedeniyle uzun dönemde karlı bir yatırımdır. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Galvanizli Tel Örgü Fiyatları

Galvanizli tel fiyatlarının tercih edilecek seçeneğe göre değişkenlik gösterdiğini belirtmek gerekmektedir. Firmamız bünyesinde sıcak daldırma yöntemi ile üretilen teller; müşterilerin arz ve taleplerine uygun olarak üretilmektedir. Bu sebeple her telin çapı ve alanı özel olarak hazırlanmaktadır.

Firmamız bünyesinde üretilen galvanizli tel çeşitleri talepler doğrultusunda farklı çaplar, farklı uzunluklar ve farklı özelliklerde de üretilebilmektedir. Galvanizli tel uygulamaları temel olarak dayanıklılığı oldukça yüksek, paslanma yani korozyona karşı dayanıklı olan ürünlerdir. Bahsedilen bu durumlar kullanım alanını genişletmektedir.

Galvanizli tel kullanım alanlarından şu şekilde bahsedebiliriz:

·       Ahır tarzı alanlar

·       Ofis terasları

·       Bina alanları

Yukarıda yer alan bilgilerden hareketle geniş bir kullanım alanı olan galvanizli tel, paslanmayı önlemeye yardımcı olması için çelik telin koruyucu nitelikteki çinko ile işleme tabi tutulması ile ortaya çıkan bir üründür. Her mevsime dayanıklı bir çalışma sergileyen firmamız, donanımlı bir süreç sunmaktadır.

Kullanım alanlarına göre değişkenlik gösteren telleri galvanizlemek için kullanılan yöntem keskin köşeler, oyuklar dâhil olmak üzere malzemenin her parçasının korunması sağlamak bizimle mümkündür. Bu bağlamda başka hiçbir kaplama galvanizin sağladığı koruma seviyesini sunamamaktadır.

 

Yukarıda yer alan bilgilerden hareketle çim çit, galvanizli tel, kafesli tel, beton direk, kapı paneli ve detaylı bilgiler için firmamız Haskontel ile iletişime geçebilirsiniz. Fiyat konusunda da detaylı bilgi sunduğumuzun altını çizmek sizler için son derece faydalı olacaktır.

ürünlerimiz

Bizi Tanıyın:

İletişim

52.000 m2 Alan ve Türkiye içinde Her yere satış

İletişim

Haberler ve Blog

Bizimle ile ilgili önemli bilgiler

Yazılarımız