Kafes Tel Üretimi

Kafes Tel Örgü

Kafes Tel Örgü ve Kafes Tel Üretimi

Kafes tel üretimi, temel olarak geniş kullanıma sebebiyet verdiği için sıklıkla kullanılmaktadır. Piyasaya sunulan kafes tel, üretim konusunda ki hassasiyet ve gereklilik sebebiyle maliyet bazında değerlendirilmektedir.

Yukarıda yer alan bilgilerden hareketle kafes tel üretimi, geniş kullanım alanına sahip olan ve güvenliğinizi sağlayabilen tel çeşitleri arasında yer almaktadır. Firmamız Haskontel bünyesinde arzu edilen boyutlarda ve özelliklerde üretilebilen kafes tel, kullanıcıların odak noktası halini almıştır.

Kafes tel üretimi, arzu edilen göz aralık hizalarına ve tel kalınlıklarına sahip olabilecek şekilde de üretime dâhil edilmektedir diyebiliriz. Böylece kendinize en uygun yapılanmaya sahip olacağınızı belirtmek isteriz. Tüm bilgilerin yanı sıra kafes tel örgü fiyatları açısından diğer tel çözümleriyle kıyaslandığı zaman daha uygun fiyatlıdır diyebiliriz. Bu fiyatlandırmalara firmamız ile sahip olabilirsiniz.

Tüm alanların korunmasını büyük bir şekilde sağlayan kafes tel, güvenlik gibi imkânlarının sağlanması için de kullanılmaktadır. Kafes tel üretimi oldukça yaygın kullanım alanına sahip tel türlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kafes tel üretimi yerden 60 – 80 metre aşağıya yerleştirilen vidalı direklere bağlanmasıyla monte edilmektedir. Son derece dayanıklı olduğunu da belirtmekte fayda var.

 

Kafes Tellerin Kullanım Alanları

Kafes tellerin kullanım alanları birbirinden farklı olabilmektedir. Kafes tellerin kullanım alanları şu şekilde belirtilebilir;

·       İnşaat ve Sanayi bölgesi

·       Madencilik sektörü ve çevre güvenliğinin donanımlı bir şekilde sağlanması gereken ortamlar

·       Pano tel çit uygulamaları

·       Kümes hayvanlarının güvenliğinde

·       Sınır bölge kullanımında

·       Özel alanlarda

·       Havalandırma ve soğutma sistemleri

·       Klima sistemleri ve etek teli sistemleri

·       Hayvan barınakları ve birçok alanda kullanılan galvaniz ve pvc kaplı olarak üretilen kafes yapımında kullanılmaktadır

Yukarıda yer alan paragrafta ki kullanım alanlarını ele aldığımızda kafes tellerin kullanım alanlarından bahsetmiş olacağız. Kafes tellerin üretimiyle birlikte otomobil yedek parça alanları, sepet teli ya da sıva altı uygulamalarında da tercih edilmekteyiz. Firmamız her sektöre uygun olarak planlama yapmaktadır. Bu sebeple piyasanın gözdesi olarak yer almaktayız.

Kafes tel ürünlerinin göz aralıkları ve tel çapları sizlerin talepleri doğrultusunda belirlenebilmektedir.

 

Kafes Tellerinin Özellikleri

 

Kafes tellerin bünyesinde bulunan gözenekleri sayesinde eleme yapılabilen ve ayırma sağlanabilen tellerin en fazla kullanıldığı alanlar arasında değirmen sektörü de yer almaktadır. Bu bağlamda değirmen sektöründe kullanılacak olan kafes tellerinin paslanmaz özelliklere sahip olması kullanım ömrü açısından çok önemlidir.

Kafes teli üretiminin nasıl olacağını belirtmek isteriz; Kafes tel üretiminin temel olarak tamamı sıcak daldırma yöntemi ile elde edilerek sizlere sunulmaktadır. Bu noktada firmamız donanımlı bir hizmet kalitesi sunmaktadır.

Firmamız Haskontel aracılığıyla sizlere sunduğumuz kafes telleri paslanmaya karşı dayanıklıdır ve galvanizli tel ile üretilmektedir. Bu sebeple müşterilerin ilgi odağı halini almıştır. Kafes teli üretim hizmeti sürecinin tamamında sıcak daldırma yöntemi ile elde ettiğimiz ürünler, galvanizli tel avantajları sayesinde kullanılan alanlarda ilk günkü gibi performans elde edebilmenizi sağlar.

 

Donanımsal bir şekilde tel çeşitleri arasında yer alan kafes telleri arasından seçiminizi yaparken kullanım alanlarınızı göz önünde bulundurmanız son derece donanımlı olacaktır. Kafes teli üretimi içerisinde yer alan ve tercih etiğimiz bütün malzemeler yüksek kaliteli malzemeler olmakla birlikte Haskontel aracılığıyla hizmete dahil olmaktadır.

ürünlerimiz

Bizi Tanıyın:

İletişim

52.000 m2 Alan ve Türkiye içinde Her yere satış

İletişim

Haberler ve Blog

Bizimle ile ilgili önemli bilgiler

Yazılarımız