Ostim Tel Örgü Fiyatları 2023

Ostim Tel Örgü Fiyatları

Ostim Tel Örgü Fiyatları Tel örgüler yıllar geçse de kullanımdan düşmeyen güvenlik ürünlerindendir. Bu malzeme, dün olduğu gibi bugünde güvenlik amaçlı kullanılmaya devam ediyor. Amaç değişmedi ama değişen imkânlarla değişik özelliklere sahip tel örgüler kullanılmaya başlandı.

Bugün birçok yaşam alanında tel örgüleri görebilirsiniz. Sıradan ürünleri bir kenara bırakırsanız, Haskontel kaliteli ürünlere ulaşabilirsiniz. Bahçeler, hayvan barınakları, tarlalar, arsalar, inşaatlar, evler, spor alanları, fabrikalar ve daha birçok alanı Haskontel kalitesiyle üretilmiş tel örgülerle çepeçevre sarabilir, güvenlikli alanlar edinebilirsiniz.

Ankara’da hemen her yere ulaştırdığımız ürünleri Ostim’de de bulabilirisiniz. Ostim Ankara’da bilinen güzide sanayi bölgelerinden biridir. Yukarıda tel örgülerin sıklıkla kullanıldığı yerleri yazdık ama bu ürünler çok amaçlı ürünlerdir. Sanayi bölgesi olan Ostim’de de tel örgüler, sıklıkla Haskontel kalitesiyle tercih edilmektedirler.

Tel örgülerin tercih edilme sebeplerinden biri de güvenliktir. Çoğu kişi sahip olduğu arazileri korumak için tel örgüleri kullanmaktadır. Bu sebeple tel örgü tercihi yaparken dayanıklı malzemeden üretilmiş ürünlere yönelmek gerekir. Kolayca kesilebilen ya da darbe aldığında parçalanan ürünler hiçbir zaman uygun değildir.

Biz Haskontel olarak, ürünlerimizi çağın çok ötesine taşımaya çalıştık. Önceliğimiz değerli müşterilerimizden gelen her türlü talebi karşılayabilmektir. Bununla birlikte sunduğumuz ürünlerin kalitesi de asla tartışılmamalıydı. Bunu da başardık ve başarmaya, hizmet vermeye devam edeceğiz.

Ostim Tel Örgü Fiyat Seçenekleri

Tel örgüler, her bütçeye göre şekillenebilir. Bize göre fiyatlardan önce kalite gelmelidir. Müşterilerimiz için ideal fiyat seçenekleri ile yapabileceğimiz bir kolaylık her zaman vardır ama kaliteli ürünün fiyatının da yüksek olduğu gerçeği bilinmektedir.

Ürettiğimiz tel örgüler son derece sağlam ve özel malzemelerden tercih edilir, Ankara ve Aksaray’da üretimini sağladığımız galvanizli tel örgüler müşterilerimizin beğenisini kazanmakta ve talep görmektedir.

Galvaniz maddesi ile kaplanan ürünlerimiz dayanıklılık konusunda akıllarda soru işareti bırakmazken paslanma, küflenme ve dökülmelere karşı da sağlam üretimlere sahiptir. Satın aldığınız tel örgüler her iklim koşulunda yanınızda olur ve kısa sürede aşınmaya uğramaz.

Piyasada buluna diğer tel örgülere göre kullanmış olduğumuz ve telleri batırdığımız çinko sıvı, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Galvanizli tel örgü şikâyetlerine bakıldığında, telin batırıldığı çinko sıvının kalitesiz olmasıyla ortaya çıkan şikâyetlere rastlayabilirsiniz.

Müşterilerimize sunduğumuz fiyatlara gelirsek, önce memnuniyetinizi düşünüyoruz. Bunun yolu biraz da cebinizi düşünmekten geçiyor. Güvenlik ve korunma ihtiyacı için tercih edilen tel örgü kullanımlarında üzerimize düşeni yapıyor ve satın aldığınız her ürün için size yardımcı oluyoruz.

Tel örgü fiyatlarını sizler için belirlerken seçtiğiniz telin kalınlığı ve göz aralıklarının büyüklüğünü dikkate alıyoruz. Yükseklik ve daha birçok özellikte tel örgülerin fiyatlarını etkilemektedir. Ortalama bir rakam belirtmek bu yüzden doğru olmayabilir, seçeceğiniz her ürün ve uzunluk tel örgünün fiyatını güncelleyecektir.

Ostim Tel Örgü Fiyatları

Tel Örgü Fiyatları Nelerdir?

Ankara ve Aksaray’da yer alan üretim merkezlerimizde galvanizli tel örgü, kafesli tel, çim çit, beton direk, kapı paneli, kafesli tel ve daha birçok ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu ürünler için belirlediğimiz fiyatlar ürün özelliklerine göre değişmektedir.

Ostim’de tel örgü seçerken dikkat edilmesi gereken birkaç detay bulunur. Satın alacağınız ürünlerin nerede ve hangi amaçla kullanılacağını belirlemeniz gerekir. Kullanılacak yere göre tel örgü aralıkları da değişebilir, bugün 3 cm x 3 cm aralıklı ürünler en küçük tel örgü aralığıdır. Bu aralık ölçüsü ihtiyacınıza göre büyüyebilir ya da küçülebilir.

Hayvan kafesleri, kümesler gibi yerler için daha küçük aralıklı ürünleri tercih edebilirsiniz. Tel örgüler rulolar halinde satışa çıkar, 1 rulo yaklaşık 20metre uzunluğa sahiptir. İhtiyacınıza yetecek uzunlukta ürünleri tercih etmelisinizdir.

Kimse paslı ve kötü bir görünüme sahip bir tel örgü kullanmak istemez, bunun için galvanizli tel örgüler kullanım kolaylığı da sağlamaktadır. Yağmur yağdığında ya da suyla kolaylıkla temizlenen tel örgülerimiz, zaman içinde dökülmez ve korozyona uğramaz.

Tel örgülerin aralıklarının da çok büyük olmaması gerekir 3cm aralıklardan başlayan ürünlerimiz 6 cm’ye kadar çıkar. İhtiyaç duyduğunuz her yer için ideal boyutta ürün bulabilirsiniz. Ostim’de tel örgüler bizden sorulur, bizimle görüşmeden alışveriş yapmayınız.

Müşteri dostu fiyatlarımız için ise iletişim numaralarımızdan bize yazabilir, telefon açabilirsiniz. Ostim Tel Örgü Fiyatları için güvenliğiniz için kaliteli üretimlerimiz ile her zaman yanınızdayız.

İlgili Yazılar

bizimle iletişime geçin.

İletişim

52.000 m2 Alan ve Türkiye içinde Her yere satış

İletişim

Haberler ve Blog

Bizimle ile ilgili önemli bilgiler

Yazılarımız