Yenimahalle Tel Örgü Fiyatları 2023

yenimahalle tel örgü fiyatları

Yenimahalle Tel Örgü Fiyatları tel örgü günümüzde birçok kullanım alanına sahip olmak ile beraber özel bölgeleri mülkiyetleştirme konusunda hem görünüş hem de maddi anlamda kolaylık sağlayan malzemelerden biridir. Güvenlik önlemi nedeni ile tercih edilen tel örgüler gayrimenkul alanlarına koruma sağlarken görüntüsü ile korunacak olan alana ayrıca düzen ve şıklık katar. Tel örgü seçeneklerinde yapılan araştırmalarda birçok model ve çeşit ile karşılaşabilirsiniz. Kalınlık ve incelik oranlarına göre değişebilen istenilen her ölçü taleplerinde üretilebilen tel örgülerin malzeme açısından kaliteli olması önemlidir. 30 yıllık üretim ve uygulama tecrübesine sahip panel çit ve tel örgü alanında uzman olan Haskontel firma kalitesi ile Ankara çevresinde hizmet vermekteyiz. Ürünlerde sağlanan sirkülasyon özelliği ile piyasada en uygun maliyete en kaliteli tel örgü üretimini gerçekleştiren Haskontel bu alanda piyasada öncü firmalardan biridir. Haskontel kalitesi ile Ankara Yenimahalle’de talep edilen her türde ve özellikte tel örgü üretimi ve uygulaması ile ekonomik ölçüde maliyetlere sahibiz.  Araştırılan ve merak edilen konular arasında yer alan tel örgünün kullanım alanları şu şekildedir;

 • Ev ve arsa gibi konutsal mekânlar
 • Bağ, bahçe ve tarlalar
 • Spor alanları ve spor salonları
 • Askeri alanlar
 • Özel mülkiyetler
 • Fabrikalar
 • Kümes ve kafes hayvanları alanı
 • İnşaat ve şantiye alanları

yenimahalle tel örgü fiyatları

 Tel örgü bir tek özelliğe ya da sisteme bağlı değildir. İstenilen alanlara göre şekil ve malzeme olarak değişkenlik gösterebilir. Metre kare bazında hesaplanan tel örgü fiyatları talep edilen ölçü ve çeşide göre değişkenlik gösterir. Tel örgülerin maddi ve manevi yönden birçok avantajı bulunur. Özel malzeme ile üretilen tel örgüler kötü hava koşullarına karşı son derece dayanıklıdır. Bu anlamda uzun ömürlü kullanım özelliği ile oldukça ekonomik bir güvenlik önlemidir.

Tel Örgü Çeşitleri

Tel örgü pek çok şahsi mülkiyet ve alanın çevrilmesinde, korunmasında ve sınırların belirlenmesinde kullanılır. Kullanıldığı yerlere uygun malzeme ve teknikte üretimi mevcuttur. Her alanda kullanılan farklı üretim teknikleri vardır. Çevre güvenlik sistemleri arasında yer alan tel örgü yapısına, metre karesine ve boyutuna göre üretilir.  Müşterilerin talep ve istekleri doğrultusunda uç burma özelliği ile de üretilebilir. Uç burma özelliği dikenli tel olarak geçmektedir.

Dikenli tel özelliği özel makinelerde üretilen tel örgülerin üst kısımların açık bir diken şeklinde bırakılması ile oluşturulur. Özel fırın ve makineler aracılığı ile üretilen tel örgüler istenilen yükseklikte ve genişlikte üretilebilmektedir. Örneğin bir tarlanın çevresindeki tel örgü ile spor sahasında kullanılan tel örgü yüksekliği farklıdır. Bu anlamda talepler doğrultusunda istenilen yükseklikte üretim sağlanabilmektedir. Kullanım alanlarına göre değişen tel örgünün çeşitleri ise şu şekildedir;

 • Kafes tel üretimi
 • Galvanizli tel örgü
 • Kapı paneli
 • Jiletli tel
 • Çim çitleri
 • Panel çit teli
 • Bahçe çiti
 • Dikenli tel
 • Beton direk

Beton direkler tel örgü uygulamasında kullanılır. Tel örgü çitlerin uygulamasında toprağa 50 santimetre ile 80 santimetre arasında direkler için delikler açılır. Bu deliklere tel örgü çit direkleri dikilir ve beton harç uygulanarak toprağa sabitlenir. Tel örgüler uzun yıllar kullanılabilen dayanıklı bir yapıya sahiptir. Her türlü kötü hava şartlarına karşı aşınma önleyici özel malzemelerden üretilmektedir. Uzun ömürlü olmasının sebebi yapımında paslanmaz çelik malzemesinin kullanılmasıdır. PVC kaplama yöntemi ile de tel örgü üretimi sağlanabilir. Böylece her türlü kötü aşındırma şartlarına karşı ultra dayanıklılık özelliği kazandırılır.

Yenimahalle Tel Örgü Fiyatları

Tel örgü sistemlerinde Haskontel kalitesi ile ürün ağında tüm çeşitliliğe sahibiz. Tel örgülerin uzun ömürlü olmasındaki en temel etken kullanılan malzemedir. Bu anlamda piyasada üstün başarı sağlayan Haskontel güvencesi ile Ankara Yenimahallede tüm müşterilerimiz için profesyonel hizmet sağlamaktayız. Tel örgülerde fiyat konusunda genel olarak sabit bir rakam vermek gerçekçi olmayacaktır.

Metrekare hesabına, kullanılan alanın özelliğine göre tel örgü fiyatları değişkenlik gösterir. Ayrıca boyut, incelik ve kalınlık da fiyat belirleyici etkenler arasındadır. Kullanılacak olan alan genişledikçe maliyette aynı oranda artış gösterecektir. Bu nedenle tel örgü fiyatları için kullanılan alan ve tel örgü çeşidi kapsamında ayrıntılı bir hesaplama gereklidir. Zengin ürün çeşitliliği ile en uygun fiyat garantisi veren firmamız ile iletişime geçebilir tüm ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz.

İlgili Yazılar

bizimle iletişime geçin.

İletişim

52.000 m2 Alan ve Türkiye içinde Her yere satış

İletişim

Haberler ve Blog

Bizimle ile ilgili önemli bilgiler

Yazılarımız