Pursaklar Tel Örgü Fiyatları 2023

Pursaklar Tel Örgü Fiyatları

Pursaklar Tel Örgü Fiyatları Tel örgülerin kullanım alanları sürekli artış gösterirken, piyasada kaliteli üretimlere olan ihtiyaçta artmaktadır. Bunu bilen firmamız Haskontel marka güvencesiyle Ankara ve Aksaray’daki üretimlerine devam etmektedir.

Kaliteli tel örgü arıyorsanız, yıllar içinde dökülüp gitmeyecek tel ürünlere ihtiyacınız varsa biz buradayız. Üretimini bizzat yaptığımız tel örgüler, ihtiyaç duyduğunuz her alanda yaşamınıza eşlik edebilir. Tel örgüler için belli başlı kullanım alanlarından söz edilse de, aslında bu ürün grubunun çok amaçlı ürünler kategorisinde olduğunu da söyleyebiliriz.

Hayvan barınakları, bağlar, bahçeler, boş arsalar, araziler, inşaat alanları, tehlikeli bölgeler ve çok daha fazla kullanım alanında tel örgülere rastlayabilirsiniz. Bu kullanımlarda en önemli unsur kaliteli ve sağlam bir ürün tercih edebilmektir.

Haskontel kalitesi sizler için var ve 50 yıllık dürüst bir deneyimle karşınıza çıkıyor. İnsanoğlunda ezelden beri var olan kıymetli olanı koruma dürtüsü için hizmet veriyor, memnun müşteri portföyümüzü her yıl katlayarak ilerliyoruz.

Genel amacı güvenliğin sağlanması olan tel örgü ürün gruplarının üretildiği malzemenin de işi bilen ellerden çıkması şarttır. Bunun için daha ne kadar dayanıklı ürünler sunabiliriz, kendimizi ne kadar daha geliştirebiliriz diye de düşünmeden durmuyoruz.

Fiyatlarımızı ise zaten dost işi belirledik, 50 yıl önce kendimize verdiğimiz sözün arkasında durarak ilerlerken sizden gelen olumlu yorumları da keyifle okuyor, dinliyoruz. Çok daha uzun yıllar beraberiz, bundan eminiz.

Pursaklar Tel Örgü Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Ürün gruplarımızda kolay kullanımı ile de ön plana çıkan galvanizli tel örgüler ön plana çıkmakta ve oldukça talep görmektedir. Ankara ve Aksaray’da bulunan üretim merkezlerimizde bizzat ürettiğimiz bu ürünlerin her zaman arkasındayız.

Galvanizli tel örgüler, sert iklim koşullarının sürdüğü bölgelerde özellikle tercih edilmektedir. Tellerinizin yıkılmaması, zaman içinde aşınmaya, bozulmaya uğramaması için sağlam üretimli malzemeleri tercih etmelisiniz. Bunun içinde çinko sıvıya batırılan galvanizli tel örgüler her mekân için idealdir.

Bu ürünlerde dikkat etmeniz gereken çinko kaplama için kullanılan sıvının kalitesidir. Piyasada bulunan birçok ürün, içinde çinko oranının az olmasıyla, zaman için bozulmakta ve hasara uğramaktadır. Aynı zamanda bu tarz ürünleri piyasada daha uyguna bulmakta mümkündür.

Fiyatlarımız, sizi mağdur etmeyecek ve alacağınız performansı da gözler önüne serecek şekilde belirlenir. Tel örgülerde ürünün uzunluğu, örgü aralıklarının büyüklüğü, genişlik gibi unsurlar da fiyat belirlerken etkili olmaktadır.

Üretim sahamızda 3cm*3cm aralıklı tel örgüler en küçük sıklığa sahip ürünlerdir ve genelde hayvan barınakları, kümesler, ahırlar için kullanılmaktadırlar. Tel örgülerin aralık ölçüsünün çok büyük olması da mantıklı olmayacağı için, fabrikalarımızda en fazla 6 cm aralıklı tel örgüler bulabilirsiniz.

Tel örgülerin sahip olduğu özelliklere göre değişen bir fiyat skalası bulunur. Çok daha doğru ve net bilgi alabilmek için firma yetkililerimizle iletişim sağlayabilirsiniz.

Pursaklar Tel Örgü Fiyatları

Tel Örgü Fiyat Seçenekleri

Tel örgü satın almak için bize başvuran müşterilerimiz için uygun fiyat seçenekleri sunuyoruz. Kullanacağınız alana göre değişebilen uzunluklarda ürün almanız gerekir ve tel örgüler rulo biçiminde satışa sunulmaktadır. Genel itibariyle bu rulo tel örgüler de 20 metre uzunlukta olur, ihtiyacınız kadar ürün temin etmeniz her zaman önerilir.

Tel örgülerin ve çitlerin bahçelerde kullanımı demek onların her zaman dış etkenlere açık olması anlamına gelir. Yağmur, soğuk, kar, çamur, hayvan saldırıları derken size her daim dayanıklı olacak bir ürün gerekir. Bunun içinde galvanizli tel örgüler oldukça uygundur.

Üretimlerimizde en önemli kriterimiz dayanıklılıktır. Müşterilerimize yıllarca kullanabilecekleri ürünleri vadediyor ve bunun için çalışıyoruz. Fiyatlarımız da tercihinize ve ürün grubunuza göre değişiklik gösterir.

Bugün alışveriş yapmak istediğinizde çok sayıda ürün seçeneği bulabilirsiniz ancak, dilerseniz özel taleplerinize göre de üretim yaptırabilirsiniz. Galvanizli tellerle imkânınız ölçüsünde korunaklı alanlar oluşturabilir, gönül rahatlığıyla kullanım sağlayabilirsiniz.

Müşterilerimize sunduğumuz fiyatlar uygundur ve her zaman öncelikle onları düşünerek hareket ediyoruz ancak, kaliteli ürününde hemen her yerde kendini belli ettiğini unutmamak gerekir, güvenlik için kullanacağınız bu tarz ürünler için size piyasanın çok altında fiyatlar sunan yerlere de itibar etmeyiniz.

Ürün gruplarımızla ilgili çok daha detaylı bilgi almak, Pursaklar tel örgü fiyatlarını iyice öğrenmek istiyorsanız iletişim numaralarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

 

İlgili Yazılar

bizimle iletişime geçin.

İletişim

52.000 m2 Alan ve Türkiye içinde Her yere satış

İletişim

Haberler ve Blog

Bizimle ile ilgili önemli bilgiler

Yazılarımız